Nr katalogowy: 134

Hans LILLIG (1894-1977)

Nr katalogowy: 134

Kościół na wzgórzu

litografia barwna, papier żeberkowy (z filigranami "R.K.&C°", "E SPARTO"); 47 x 37 cm;
sygn. na kamieniu po prawej "H. LILLIG";