Nr katalogowy: 147

Jerzy KOŻUCHOWSKI (1893-1967)

Nr katalogowy: 147

Pejzaż nad rzeką

gwasz, akwarela, papier; 30,5 x 22 cm w świetle passe-partout;
sygn. l. d. "JKożuchowski";