Nr katalogowy: 148

Aneri (WEISSOWA IRENA) (1888-1981)

Nr katalogowy: 148

Krajobraz z Ciechocinka, 1952

akwarela, papier; 25 x 35,5 cm;
sygn. p .d. "Aneri 1952", na odwrocie naklejka z wystawy w krakowskim Oddziale CBWA z informacjami na temat obiektu;