Nr katalogowy: 149

Tadeusz RYBKOWSKI (1848-1926)

Nr katalogowy: 149

Nocne spotkanie na Rynku Krakowskim

akwarela, karton; 21,5 x 13,5 cm w świetle passe-partout;
sygn. p.d. "Tadeusz Rybkowski";