Nr katalogowy: 150

Franciszek TUREK (1882-1947)

Nr katalogowy: 150

Wejście na Kazimierz (przed zburzeniem), 1912/1913

akwarela, karton naklejony na tektur; 24,5 x 27 cm;
sygn. i dat. l. d. "K. 1912-K. 1913 /FRA.TUREK";