Nr katalogowy: 155

Stefan DOMARADZKI (1897-1983)

Nr katalogowy: 155

Pejzaż z drogą, ok. 1920

olej, tektura; 24 x 37,5 cm;
sygn. l. d. „S. Domaradzki”;