Nr katalogowy: 156

Ludwik de LAVEAUX (1891-1969)

Nr katalogowy: 156

Morze Bałtyckie, 1931

olej, tektura; 30 x 40 cm;
sygn. i datowany p.d.: "L. de LAVEAUX 1931";