Nr katalogowy: 159

Konstanty GORSKI (1868-1934)

Nr katalogowy: 159

W urzędzie

olej, tektura; 17,5 x 20,5 cm na arkuszu 21,5 x 26 cm;
sygn. monogramem p. d. "K. G";