Nr katalogowy: 160

Konstanty GORSKI (1868-1934)

Nr katalogowy: 160

Kryzys, ok. 1905

olej (en grisaille), tektura; 25 x 32,5 cm;
sygn. p. d. "KGorski", na odwrocie, autorskie: tytuł pracy i "IV";