Nr katalogowy: 165

Kazimierz POCZMAŃSKI (1900-1982)

Nr katalogowy: 165

Pejzaż z Kazimierza Dolnego, 1967

olej, tektura; 45 x 34,5 cm;
sygn. i datowany l. d. "K. Poczmański /1967";