Nr katalogowy: 166

Ludwik de LAVEAUX (1891 Frysztak - 1969 Londyn)

Nr katalogowy: 166

Żaglówki na Morzu Śródziemnym, 1931

olej, tektura; 35 x 47 cm;
sygn. p. d.: L. de Laveaux 1931.