Nr katalogowy: 167

Ludwik de LAVEAUX (1891 Frysztak - 1969 Londyn)

Nr katalogowy: 167

Biskra. Na skraju oazy, 1929

olej, tektura; 37 x 47 cm;
sygn. p.d.: L. de Laveaux 1929.