Nr katalogowy: 168

Niezidentyfikowany malarz zachodnioeuropejski

Nr katalogowy: 168

Riwiera Włoska

olej, płótno naklejone na tekturę; 54 x 67 cm;
niezidentyfikowany malarz zachodnioeuropejski, przed 1945 r.;