Nr katalogowy: 169

Kazimierz Józef ZIELENKIEWICZ (Caziel) (1906-1988)

Nr katalogowy: 169

Macierzyństwo (Caritas), lata 30. XX w.

olej, płótno naklejone na tekturę, 40 x 50 cm;
sygn. u dołu pośrodku "K. ZIELENKIEWICZ";