Nr katalogowy: 170

Michał BORUCIŃSKI (1885-1976)

Nr katalogowy: 170

Bukiet kwiatów w wazonie

olej, płótno; 53,5 x 38,2 cm;
sygn. l.d. "M. BORUCIŃSKI”;