Nr katalogowy: 803

Niezidentyfikowany miniaturzysta

Nr katalogowy: 803

Miniatura: Portret kobiety w kapeluszu, XIX w.

gwasz, kość; 6,5 x 5,5 cm w świetle mosiężnej ramki;
sygn. nieczytelnie pośrodku po prawej;