E. HIBLIK
Nr katalogowy: 804
Miniatura: Portret damy w czarnym kapeluszu wg Thomasa Gainsborough, XIX w./XX w.
gwasz, kość; 5,5 x 4,5 cm w świetle owalnej mosiężnej ramki;
sygn. pośrodku, po lewej "E.HIBLIK";