Nr katalogowy: 804

E. HIBLIK

Nr katalogowy: 804

Miniatura: Portret damy w czarnym kapeluszu wg Thomasa Gainsborough, XIX w./XX w.

gwasz, kość; 5,5 x 4,5 cm w świetle owalnej mosiężnej ramki;
sygn. pośrodku, po lewej "E.HIBLIK";