Nr katalogowy: 805

Nr katalogowy: 805

Ramka do miniatury, XIX w.

srebro pr. 800, 7 x 4,5 cm w owalu; waga 21,5 g.
W polu ramki miniatura-przedstawienie mężczyzny; gwasz. papier (silnie uszkodzone).