Nr katalogowy: 121

Stanisław BORYSOWSKI (1906-1988)

Nr katalogowy: 121

Pejzaż z kościółkiem

olej, tektura; 23 x 31 cm;
sygn. l. d.: Borysowski.
estymacja: 3 000 - 3 800 zł