Nr katalogowy: 413

Piotr AMBROZIAK (ur. 1971)

Nr katalogowy: 413

Bez tytułu, 2017

akryl, żywica, płótno; 98 x 135 cm (nieregularny kształt);
sygn. i dat. na odwrocie, na płótna: BEZ TYTUŁU / 2017 / PIOTR AMBROZIAK.
estymacja: 7 000 - 9 000 zł