Nr katalogowy: 128

MALARZ NIEOKREŚLONY (XVIII/XIX W.)

Nr katalogowy: 128

Ecce Homo

olej, płótno dublowane; 82 x 67 cm
estymacja: 7 200 - 9 600 zł
Cena sprzedaży 6 000 zł