Nr katalogowy: 129

MALARZ NIEOKREŚLONY (XVIII W.)

Nr katalogowy: 129

Ecce Homo, 1783

olej, płótno dublowane; 68 x 56 cm;
poniżej przedstawienia napis na banderoli z datą 1783
estymacja: 6 000 - 8 000 zł