Nr katalogowy: 405

HENRYK PŁÓCIENNIK (UR. 1933)

Nr katalogowy: 405

Akt leżący, 1998

technika własna (akwarela, flamaster, gwasz, tusz), papier; 37 x 49 cm;
sygn. i dat. śr. d.: H. Płóciennik 1998 (ołówkiem);
estymacja: 2 500 - 3 000 zł