Nr katalogowy: 406

HENRYK PŁÓCIENNIK (UR. 1933)

Nr katalogowy: 406

Akt, 1995

technika własna (akwarela, flamaster, gwasz, tusz), papier; 53,5 x 37 cm;
sygn. i dat. ołówkiem p. d.: H. Płóciennik 95; sygn. l. d. powtórzona.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł