Nr katalogowy: 147

Józef SKOWROŃSKI (1916-1998)

Nr katalogowy: 147

Drzewa nad wodą

akwarela, karton; 32 x 51 cm (w passe-partout);
sygn. l. d.: J. Skowroński.