Nr katalogowy: 148

Tadeusz CIEŚLEWSKI - OJCIEC (1870-1956)

Nr katalogowy: 148

Wąski Dunaj

akwarela, gwasz, karton; 40 x 54,5 cm;
sygn. p. d.: T. Cieślewski; na odwrocie napis.