Nr katalogowy: 149

E. MARKIEWICZ (XX w.)

Nr katalogowy: 149

Zimowe podwórko, 1952

akwarela, papier; 45 x 31 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: E. Markiewicz / 1952.