Nr katalogowy: 174

Stanisław BIECHOŃSKI (1902-1975)

Nr katalogowy: 174

Dworek w Jankowicach, 1946

olej, sklejka; 47 x 50 cm;
sygn. wraz z dedykacją p. d.: Kochanej, drogiej Steni / Stach (ołówkiem).