Nr katalogowy: 175

Ludwik LISOWSKI (1907-1943)

Nr katalogowy: 175

Martwa natura z kaczeńcami

olej, płyta; wym. 39 x 51,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Lisowski L. / 1934;