Nr katalogowy: 177

Frans DE BEUL (1849-1919)

Nr katalogowy: 177

Pejzaż z kościołem

olej, płótno; 38,5 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: F. DE BEUL.