Nr katalogowy: 178

Szczepan SKORUPKA (1903-1997)

Nr katalogowy: 178

Radosne popołudnie

olej, sklejka; 35,5 x 46 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Sz. Skorupka;