Nr katalogowy: 187

André PIERRE (1914- ?)

Nr katalogowy: 187

Motyw z drzewami, 1938

olej, tektura; 25,5 x 14,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: A. Pierre / 38;