Nr katalogowy: 188

Wanda ZALEWSKA (?)

Nr katalogowy: 188

Portret damy z XVIII w., 4 ćwierć XX w.

olej, sklejka; 15 x 10 ( w świetle oprawy);
sygn. p. d. - nieczytelna;