Nr katalogowy: 332

Juliusz KRAJEWSKI (1905-1992)

Nr katalogowy: 332

Martwa natura z butelką Chianti

olej, płótno; 92 x 65 cm (w świetle oprawy);
obraz opisany na odwrocie;