Nr katalogowy: 333

Wladimir TAUTIEW (ur. 1937)

Nr katalogowy: 333

W pracowni, 1989

olej, płyta; 78 x 82 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d. cyrylicą: W. Tautiew 1990;