Nr katalogowy: 334

E. DUKACZEWICZ (XX w.)

Nr katalogowy: 334

Kazimierz Dolny, Spichlerz, 1975

olej, płótno; 55 x 66 cm;
sygn. p. d.: E. DUKACZEWICZ / VII - 75.