Nr katalogowy: 335

Bogdan KOSTRZYŃSKI (1937- ?)

Nr katalogowy: 335

Plaża

olej, płótno; 50 x 60 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: B. Kostrzyński.