Nr katalogowy: 337

Danuta IWANICKA (ur. 1935)

Nr katalogowy: 337

Pejzaż szary

olej, płótno; 46 x 65,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: D. IWANICKA.