Nr katalogowy: 338

Bartłomiej KOWNACKI (ur. 1979)

Nr katalogowy: 338

Sznurowany obraz, 2007

olej, płótno; 65,5 x 80 cm;
na odwrocie napis: Bartłomiej Kownacki 2007 / „Sznurowany / obraz”.