Nr katalogowy: 339

Stanisław BAJ (ur. 1953)

Nr katalogowy: 339

Portret Waldemara Pawlaka

olej, płótno; 60 x 81 cm;
na odwrocie napis: „PAWLAK Waldemar” / mal. BAJ Stanisław.