Nr katalogowy: 340

Szczepan SKORUPKA (1905-1997)

Nr katalogowy: 340

Pejzaż podgórski, 1966

olej, tektura; 48,5 x 69 cm;
sygn. p. d.: Sz. Skorupka - 66.