Nr katalogowy: 341

Grzegorz DOBRZAŃSKI

Nr katalogowy: 341

Droga 66

olej, płótno; 44 x 74,5 cm (w świetle oprawy);
na odwrocie sygnowanie i dedykacja okolicznościowa i autorska.