Nr katalogowy: 43

Irena WEISS - ANERI (1888-1981)

Nr katalogowy: 43

Pejzaż górski z rzeką, 1961

olej, tektura; 51,3 x 34,5 cm;
sygn. l.d.: aneri / 1961
estymacja: 5 000 - 6 000 zł