Nr katalogowy: 905

Nr katalogowy: 905

Komoda empirowa

fornirowana brzozą falistą, 79,6 x 94 x 53,5 cm;
Niemcy, pocz. XIX w.
estymacja: 23 000 - 30 000 zł