Nr katalogowy: 343

Maurits Cornelis ESCHER (1898-1972) - według

Nr katalogowy: 343

Góra i dół

blacha srebrzona, olej, sklejka, 186 x 96 cm; sygn. p. d.: AD (monogram wiązany)