Nr katalogowy: 344

Henryk Albin TOMASZEWSKI (1906 - 1993)

Nr katalogowy: 344

Bez tytułu, 1952

olej, płyta, 170 x 88,5 cm; sygn. p. d.: Albin Tomaszewski 52