Nr katalogowy: 312

Wojtek SIUDMAK (ur. 1942)

Nr katalogowy: 312

Akt niebieski

gwasz, akryl, papier, 47,5 x 32 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: W. SIUDMAK