Nr katalogowy: 313

WITOLD-K (ur. 1932) - P - 2130 A, 1973

Nr katalogowy: 313

olej, płótno, 71 x 86,5 cm;

sygn. l. d.: Witold-K '73 na odwrocie napisy: P-1973 - 2130 A / Sotheby's oraz P - 2130 A / 1973