Nr katalogowy: 314

Kazimierz KWIATKOWSKI

Nr katalogowy: 314

Bolko Hryszczatko, 1977

olej, płótno, 146 x 90 cm; sygn. p. d.: Casimiro 1977; na odwrocie opis autorski