Nr katalogowy: 8

Gustav BAUERNFEIND (1848-1904)

Nr katalogowy: 8

Wnętrze bazyliki św. Marka w Wenecji, 1881

olej, płótno; 62 x 52 cm;
sygn. i dat. p. d.: G. Bauernfeind. 1881
estymacja: 70 000 - 80 000 zł